Aydın Evde Masaj Begüm

çok çeşitli seçenekleri olan, insan sağlığına birden fazla faydası bulunan, hem mental hem de fiziki şekilde kişiye kendini iyi hissettiren bir uygulamadır. Ülkeden ülkeye farklı yapılış şekillerine sahiptir. Her birinin faydası ortaktır; insana kendini iyi hissettirmek hedeflenmektedir.

Aydın mutlu son evde

Bu uygulama çeşitleri arasında İsveç uygulamaları, thai uygulamaları, derin doku uygulamaları, refleksoloji, aromaterapi, spor uygulamaları, selülit uygulamaları, bölgesel uygulamalar, taş uygulamaları, shiatsu uygulamaları, bali uygulamaları yer almaktadır.

Uygulamalar esnasında çeşitli yağlar ve ürünler kullanılmaktadır.

Aydın evde mutlu son

Bu yağlar hem güzel kokmakta hem de bedene çeşitli yararları bulunmaktadır. Özellikle Aromaterapi uygulamalarında birbirinden farklı yağlar kullanılmaktadır. Nane yağı, zeytinyağı, kekik yağı sık sık tercih edilmektedir. Aydın evde masaj . Taş masaj uygulamalarında ise taş kullanılarak bedenin yorgunluğu alınmaktadır.

Bu masaj çeşitleri arasında Türk kültürüne özgü hamam uygulamaları da bulunmaktadır. Hamam da hem temizlenirken hem de bedenin çeşitli noktaları uyarılmaktadır. Ağır ve yoğun bir uygulamadır bu nedenle hazırlıklı gidilmelidir. Kişi uygulamadan çıktıktan sonra kendini hem temiz hem de rahatlamış hissedecektir. Birkaç gün kaslarda ağrı olsa da rahatsız etmeyecektir.