Aydın Köşk Masöz Bayan Mebruke

Aydın köşk masöz bayan Bebeğinize yapacağınız masaj için ilk önce yatacağı yeri hazırlamanız gerekir. Ortamın ılık olmasına dikkat etmeniz gerekir. Aynı zamanda sıcak odada bebeği rahatsız eder. Uygulamalara başlamadan önce bebeğinizin altına yumuşak bir havlu serin. Aydın masöz bayan Yöntemleri yaparken kesinlikle nazik olmalısınız. Aydın köşk masöz bayan . Sert hareketlerden kaçınmanız gerekir. İlk önce göğüs bölgesinden başlayın, daha sonra karın bölgesine ve en son olarak da kol ve bacak bölgelerine uygulayın. Yüz bölgesinde ise bebeğinizin yüz ve alın bölgesinden başlamalısınız.

Karın bölgesi için masaj uygulamasının sakinleştirici etkileri bulunmaktadır. Sakinleştirici etkisi yanında kolik ve gaz sancısı gibi sorunlar için de oldukça faydalıdır. Özellikle bebeklerde gaz sancısı yaygın bir şekilde yaşanır. Kolik rahatsızlığı ise bebeklerde en çok görülen ağlama nöbetidir.

Karın bölgesine uygulanan masaj sayesinde bebeğiniz oldukça rahatlar. Karın bölgesine uygulanan yöntemleri oldukça hafif bir şekilde yapmalısınız. Fazla bastırmadan ve ovarak yapmanız gerekir. Bu yöntemleri yaparken bebeğinizin her iki bacağını tutarak karnına doğru nazikçe itebilirsiniz. Bu şekilde biraz bekledikten sonra ayaklarını eski pozisyona getirebilirsiniz.