Aydın Masaj Salonu Maral

Aydın masaj salonu Birçok birey diş çürümesinden muzdariptir. Çürüyen dişler ciddi sorunlara neden olur. Bu sağlık sorunu, özellikle çocuklarda, dikkate alınmadığı takdirde birçok sağlık sorununa yol açabilmektedir.

Aydın mutlu son

Çürüklerin olduğunu anlarsanız, doktorunuza başvurmalısınız. Diş hekiminiz dişlerinizi kurtarmak için mümkün olan en kısa zamanda iyileşmek için elinizden gelenin en iyisini yapar. Diş çürümesi diş minesinin aşınmasına neden olur. Diş emaye aşınmasının ana nedeni asittir. Asitler diş minesini hızla aşındırır ve dişin çürümesine neden olur.

Aydın masaj mutlu son

Aynı zamanda, bu asitler diş plağının oluşumunu sağlayan bir numaralı faktördür. Diş plağı dişinizin çürümesine neden olan bir numaralı faktördür. Diş plakları diş minesinde bir tabaka oluşturur ve zamanla diş minesini çözer. Bu nedenle diş minesini zamanla aşındırır. Bu nedenle, diş minesinin özelliğini kaybeder.

Aydın masaj salonu

Dişlerin diş minesi ile diş köküne ulaşması çok daha kolaydır. Diş çürümesinin başlangıç ​​aşamasıdır. Aydın masaj salonu . Diş renginiz normalden daha sarı görünüyor. Diş çürüğünün bu aşaması, dişlerinizi düzenli olarak yüksek kaliteli diş macunları ile fırçalayarak kolayca fırçalanabilir. Bu seviyedeki çürükler yarı emaye. Artık dişlerinizde ağrı hissedeceksiniz. Önlenen 2. seviye diş çürüğü dişin köküne doğru ilerleyebilir. Diş minesinin üzerindeki çürükler şimdi yumuşak dokuya ulaştı. Bu diş çürüğü seviyesi bu fazı çok hızlı bir şekilde tamamlar. Bu nedenle, gecikmeden bir doktora başvurmalısınız. Bu seviyedeki çürükler en büyük çürükler olarak adlandırılır. Dişlerin köklerine ulaşan çürükler iyi doldurulamazsa veya doldurulmuş dişler hava alırsa, dişlerinizi kaybedersiniz. Diş çürümelerini önlemek için diş temizlemenize dikkat edin. Günde en az iki kez dişlerinizi düzenli ve doğru bir şekilde fırçaladığınızdan emin olun. Diş ipi ile sık sık dişlerinizi temizlemeye özen gösterin. Acil durum olmadıkça diş ve diş etlerine metalle temas etmeyin. Dişlerinizi fırçalarken ve dişlerini temizlerken diş ve diş etlerine zarar vermemeye dikkat edin. Sınav için yılda bir kez doktora git. Diş çürüğü ve diş hastalıklarının çok önemli olduğunu hatırlamak önemlidir.