Aydın Mutlu Son Naz

Aydın mutlu son Selamlar bugün size yeni patronumu ve onunla yaptığım benzersiz dakikaları anlatacağım. Sana ilk kim söyleyeyim? Kendi ayakları üzerinde duran 26 yaşında bir kadınım. Benim adımın önemi yok.

Aydın masaj salonu

Etrafımdaki insanlar her zaman seksi ve güzel olduğumu söylüyorlar. Sanırım gerçekten öyleyim. Bir hafta önce bir şirkette yönetici asistanı olarak çalışmaya başladım. İş yerinde birçok insanla samimi olmayı sevmiyorum. Ama patronumu gördüğüm an, başım döndü.

Aydın mutlu son

Çok karizmatik ve seksi biriydi. Aklıma ilk girdiğimden beri, aklım patronumun kadını olmakla doluydu. Ama patronum bakmıyordu. Düne kadar. Dün erkendi, çünkü herkes cumartesiydi.

Aydın masaj mutlu son

Çıkmayı planladığım birkaç küçük şeyim vardı. O sırada patronum aradı. Aydın mutlu son . Ben kahve istedim. Fırsat bu fırsattı. Şu an mutfağa gittim. Saçlarımı traş ettim, parfümü sıktım, gömleğimin birkaç düğmesini açtım ve eteğimi bir kez daha kıvrtım. Kahveyi aldım ve patronumun odasına gittim. Patronum o kadar ağrıyordu ki beni farketmedi. Emre Bey’i aradım. Kafasını kaldırdı. Gözlüklerini çıkardı. Sen yeni sekretersin ve gülümsedi. Evet, sonunda patronumun dikkatini çektim. Kahvesini bıraktım ve odadan çıktım. Beni geri arayacağından emindim. Ve bekleniyordu. Emre Bey beni odaya çağırdı. Not almak zorundaydım. Onu yerine koyar. Not almaya başladım. Saçlarımı önümde tutmak zorunda kaldım her zaman rahatsız ettim. Saçımı tuttu ve arkamdan attı. Siyah sütyenimi gömleğimden gördü. Elini her tarafımda tutmaya çalıştı. Ben müdahale etmedim. Çünkü ben zaten sulanıyorum. Notu bırak dedi. Durup kalktım. Kapıdaydım. O gitti ve kapıyı kapattı. Ne kadar hoş ve baştan çıkarıcı olduğunu söyledi. Gülümsedim. Ben zorlamıyorum ama seni istediğini söyledi. Kendimi durmadım. Dudaklarına takıldım. O harika bir öpücüydü. Dilimiz zaten sevişiyordu. Ellerini kıçımın üstüne aldı. Kalçamı kıstırmaya başladı. Elimi Emre’nin aletine götürdüm. Yalamak istedim. Eğildim. Pantolonunun için yolu açtım. Boksörün ne kadar büyük ve kalın olduğu belliydi. Okşamaya başladım. Ama şimdi onu tatmak istedim. Boksörü indirdim. Sikini elime aldım. Önce dudaklarımda ve yüzümde koştum. Tam olarak istediğim buydu. Dilimi başının etrafında geçiriyordum. Patronum bundan zevk almaya başladı. Saçları bitti. Bağırdığını söyledi. Ağzımda yavaş yavaş büyük, kalın bir horoz var. Immmm tadı tadı. Patronum boğazımdan bendeydi. İşte istediğim adam. Harikaydı. Babanı ağzımdan emiyor ve toplarını emiyordum. Ama yalan söylemek istedim. Emre artık dayanamadı ve beni masaya götürdü. Bacaklarımı açtı ve külotumu benim pisliklerimin üzerinde okşadı. Ama onun yalamak istedim. Külotumdan çıkardı. Eğilmeye ve benim kedi öpmeye başladı. Ahhh harikaydı. Sonra ağzını elleriyle açtı ve en derinleri süpürmeye başladı. Boş olacağımı düşündüm. Diyelim ki birlikte boş bırakmayın. Ve ayağa kalktı ve harika aletini amcamın etrafında almaya başladı. Beni becermek için yalvarıyordum. O sadece onun güzel kedi becerdin. Oh, harikaydı. Daha çok inlemeye başladım. Bacaklarımı aldı. Bir yandan kıçımı eliyle büyütmeye çalışıyordu. Bana diğer parmaklarımı vermesini istedim. Patronum hem kıçımı hem de kıçımı lanetliyordu. Havaya uçuracağını söyledi. Ayağa kalktım. Sikini ağzıma aldım. Yalamaya başladım. Yatarken, patronum ağzımda inliyordu.