Bozdoğan Masaj Elanaz

Bozdoğan masaj Salonlarda ya da hastanelerde yapılan masaj çeşitlerinin hemen hepsinde aynı el hareketleri yapılır. Bunlar, ovma, sıkma, ezme, yuvarlama, yoğurma, darbeleme, esnetme gibi hareketler olarak bilinir. Bu hareketlerin tamamı bir amaç için yapılır ve yapıldığı bölgeye etki ederek kasların uyarılmasını sağlar.

Uyarılan kaslardaki kan akışı hızlanır ve bu sayede; kalp ritimlerinin düzenlenmesinden sindirim sistemi ve sinir sisteminin rahatlatılmasına kadar çok fonksiyonlu bir iyileşme görülür.

Bozdoğan mutlu son hamam

Yapılan terapilerin birçoğunda yağ kullanılır. Ancak bu yağlar bilinen yağlardan değil özel üretim yağlardır. Parmakların ve ellerin daha rahat hareket etmesini sağlamak için genelde kullanılsa da, cildin beslenmesi için de kullanılabilir.

çok çeşitlilik barındırıyor.

Bozdoğan hamam sauna

Klasik tekniklerden Thai tekniğine, Tantra ve Nuru tekniğinden sporculara özel yapılan tekniklere kadar çok geniş opsiyonlarda terapi bulmak mümkün. Burada önemli olan kişinin ne istediğini bilmesidir. Bozdoğan masaj . Özellikle hastalığı olanlar ya da çeşitli sağlık sorunları olanlara yönelik yapılan medikal masaj teknikleri de bulunuyor. Bunlar da genellikle fizyoterapistler tarafından uygulanarak birkaç seansta sonuçlandırılabilen teknikler içeriyor.