Germencik Evde Masaj Belen

Stres altına girildiğinde veya beynin çok üzüldüğü anlarda kafa derisi incelip gerilerek baş ağrısı denen olguya sebep olmaktadır. Çoğu insan baş ağrısından kurtulmak için çareyi bir ağrı kesici almakta bulsa da masaj yaptırmak çoğu zaman daha doğal ve rahatlatıcı bir etkiye sahiptir. Baş masajı yapıldığı zaman baş ağrısı ilaçları ile aynı etki vuku bulur.

Germencik mutlu son evde

Baş bölgesinde ki damarlar genişleyerek beyin ve baş bölgesine gelen kanın dolaşım hızı artar. Böylece insan başında bir rahatlama ve gevşeme hisseder.

Germencik evde mutlu son

uygulanan bölgeye göre farklı teknikler uygulanabilir. Baş bölgesine parmak uçları ile dairesel hareketlerle basınç uygulamak bir yöntemdir. Diğer bir yöntem ise saç çekme hareketidir. Germencik evde masaj .

Burada önemli olan saçın diplerinden tutularak çekilmesidir. Boyun esnetmek ve kulak masajı da baş ağrısı için kullanılabilecek diğer tekniklerdir. yapmak için mesleki eğitim alan insanlar olsa da baş masajı yapmak için profesyonel olmak gerekmez. İnsan kendi kendisine dahi bu teknikleri uygulayabilir. Yorucu bir stresli günden sonra ağrı kesicilerden fayda beklemek yerine sizde bu teknikleri deneyerek rahatlayabilirsiniz.