Köşk Masaj Emel

Köşk masaj Orta Asya’da M.Ö 3000 yıllarında ortaya çıkarılan masaj yöntemi, günümüzde geçerliliği olan en etkili doğal tedavi yollarından birisidir. Vücutta bütünsel bir rahatlama hali yaratarak ağrıları yok eden bu yöntem, insan hayatı açısından son dereci önemli etkiler barındırır. Son derece ağrısız ve basit bir şekilde uygulanan yöntem, 1 saate yakın seanslar halinde uygulanıyor.

Köşk mutlu son hamam

Seanslarda sizlere eşlik eden uygulayıcılar, elleriyle belirli sinir ve dokulara ritmik dokunuşlar yapacaktır.

yöntemi özellikle aktif çalışma hayatında yer alan kişiler açısından oldukça faydalı bir yöntemdir. İş hayatında yaşadığınız stres ve depresyon hallerinden kurtulmanın en etkili çözümü bu yöntem olacaktır. Öte yandan ağır işlerde çalışan kişilerde sıkça rastlanan bel tutulması, fıtık ve boyun tutulması gibi sorunlar da masaj yöntemi sonucunda kalıcı şekilde yok edilir.

Köşk hamam sauna

Saydığımız etkiler haricinde bu uygulamanın bilinen birçok faydası vardır. Hatta bu yönteme başvurarak kalp hastalıklarına ve tansiyon hastalıklarına bile alternatif çözüm getirebilirsiniz. Köşk masaj . Ayrıca uygulamaya başvuran kişiler, vücut üzerinde oluşan cilt sorunlarıyla da mücadele edebilecektir.